top of page

- Základní ceník mých služeb platný od 21. 4. 2021 -

Web SIMPLE

Startovací & pozvánkový 

Max. 4 stránky se základním designem.

4 000 - 7 000 Kč

Vhodné jako pozvánka na akce, festivaly, svatby či jako jednoduchý

web pro úplně začínající jedince.

160 - 280 EUR

Web Upgrade

Vícestránkový a obsáhlejší

Vícestránkový web s propracovanějším designem.

7 000 - 10 000 Kč

Ideální pro ty, kteří už tvoří, ale potřebují nový web nebo pro obsáhlejší formu tvorby např. malování obrazů, terapeuti, ruční práce, ubytování, atd...

280 - 400 EUR

Web Exclusive

Silný a propracovaný 

Vícestránkový s velkým obsahem, širokou nabídkou služeb.

10 000 - 17 000 Kč

Vhodné pro školy, různé instituce - neziskovky a náročnější klienty, kteří potřebuji do webu dát velmi mnoho informací, odkazů, formulářů, atd...

480 - 680 EUR

Eshop

Max. 50 produktů

Základní informační web propojený s eshopem jako doplňkem.

10 000 - 18 000 Kč

Vhodné pro ty, kteří např. nabízejí služby a k tomu mají i pár produktů. Nedělám velké eshopy, které potřebují silné zázemí pro bussines rozvoj.

480 - 730 EUR

Další info k tvorbě webů

 Ceny jsou orientační ať víte, na co se zhruba připravit. Většinou se služby kombinují v jeden balík, který může obsahovat fotografování, web a třeba logo. V tomto případě tvořím cenu na míru individuálně s klientem na základě jeho požadavků.

 Platba za web či balík služeb je rozdělen na dvě části aby to bylo pro vás příjemnější. Před započetím spolupráce a tvorby se hradí první polovina částky a po dokončení webu - před spuštěním se doplácí druhá polovina společně s platbou za roční provoz webu (bez této platby stránky nelze spustit). Samozřejmě záleží na vás pokud by jste chtěli zaplatit vše najednou hned na začátku. Ale jsem také otevřená možnosti individuální domluvy např. rozdělit platby na 3 či 4 díly.

Netvořím na dluh! Nepodporuji tento druh vyrovnávání vzhledem k tlaku, který tímto vzniká především na vás a odráží se to i na vašem webu :)

 Spuštěním webů vás neopouštím a nenechávám na pospas technickému osudu. Pokud jste technicky zdatní a stačí vám předání a základní kurz ode mě, jak s webem pracovat, tak jsem vám k dispozici vždy, když se objeví nějaká závada či něco nebude fungovat tak jak má.  

Dále nabízím možnost, že se naučíte základní věci (např. jak vkládat článek, upravovat text, měnit fotky, atd.) s tím, že já budu dělat zbytek ( menší úpravy, přidat, ubrat, atd...) + pravidelná údržba (zajištění chodu webu, kontrola, atd...). Za tuto službu si účtuji 3600 Kč na rok.

Vše je o domluvě a ať jste nebo nejste kámoš s technikou, tak se vždy dá něco vymyslet a ráda s vámi najdu vhodný způsob spolupráce, tak aby vám to vyhovovalo :)

 Pokud by jste rádi o spolupráci se mnou a možnostech pokecali, tak dejte vědět. Informací je hodně a možnosti jsou neomezené. Můžete mít nápady, které ke mě zatím nedošly ♥ Dáme kávičku a pokud to má být, tak si plácneme :)

bottom of page