top of page

jsme jedno....

Parida je obyčejný člověk, který v obyčejnosti vidí jiskru lásky a radosti. Tvorba, kterou se vyjadřuje je jakýmsi teleportem domů. Tak jako se někdo uvolní ve zpěvu, tanci nebo třeba masáži, tak ona se uvolní při kreativní tvorbě grafiky nebo např. natáčení videa. Je to něco, kde se cítí sama sebou a může se tak naplno projevit ve své přirozenosti bez limitů.

Miluje pravdu v jakémkoliv projevu. Sama se jí učí v sobě rozpoznávat - co je iluze a co je skutečnost. Tato forma vnímání se prolévá právě i přes její tvorbu. Často se tak potkává ve svém vlastním zrcadle a není náhoda, kdo se zrovna připlete do cesty a jde chvíli s ní. 

Už jako malá holka milovala pravdu, ale vnější svět jí odmítal, tak se naučila klamat samu sebe aby v tomto světě přežila, což je přirozený jev nás všech. 

Nyní už ji její tvorba nese tak hluboko, že přestává být možné hrát jakoukoliv hru. Vše je jemnější a citlivější a nelze už zůstávat ve vychýlení sebe sama. 
 
Parida nestojí v cestě ničemu, co se chce projevit. Nebude vás formovat do představ ani vás nějak tvarovat. Nechá vás být tím kým ve skutečnosti jste - toto je něco, co jí naplňuje až po okraj. Vidět a vnímat skutečnou krásu a radost života ve svém projevu.

Je to velmi jemná práce, která se skrývá právě v této její tvorbě a v tvorbě každého byť si to uvědomuje nebo ne.

Jsme tu jeden pro druhého abychom si vzájemně mohli uvědomit, že nejsme tím za koho se celý život považujeme

Pokud jste text dočetli až sem a ať už ucítíte kontakt nebo ne, tak DĚKUJI

bottom of page